Formulare

PMSM Ipatele - Construire platforme de gunoi de grajd în Comuna Ipatele, Județul Iași

Consultare publică privind planul de management social și de mediu (PMSM) elaborat pentru proiectul „Platformă de depozitare și gospodărire a gunoiului de grajd în comuna Ipatele, județul Iași" Persoanele interesate pot transmite observații/propuneri /comentarii, în termen de 10 zile de la publicare: - În atentia Primariei Ipatele, astfel: transmitere prin postă, fax.0232 228855, email.contact@comunaipatele.ro; - În atenția Unității de Management a Proiectului „Controlul Integrat al Poluării cu Nutrienți", astfel: Calea Plevnei nr. 46-48, corp E, etaj 1, cam 10, tel.031 433 4020, fax.0214089540, email:nitrati@mmediu.ro.